Tabakswet: stappenplan bij instellingen
9 februari 2005 door: 10957
Zorginstellingen krijgen van minister Hoogervorst meer tijd om de uitvoering van de Tabakswet goed te regelen. De minister heeft dit toegezegd aan de Tweede Kamer.
In een motie pleitte Kamerlid Buijs er voor om zorginstellingen in stappenplan te laten vastleggen hoe zij rookvrije werkplekken willen realiseren.
Hoogervorst steunt dat voorstel. Zorginstellingen krijgen zo meer tijd om hun achterstanden bij uitvoering van de Tabakswet weg te werken. De minister benadrukt dat hiermee geen sprake hoeft te zijn van ‘nieuwe’ stappenplannen. In 2004 zijn werkboeken opgesteld die de instellingen helpen bij de uitvoering van de wet. Binnenkort praat Hoogervorst met de koepelorganisaties over de termijn waarbinnen de instellingen de uitvoering van de Tabakswet moeten hebben gerealiseerd.
http://www.minvws.nl/nieuwsberichten/vgp/2005/tabakswet-stappenplan-bij-instellingen.asp