Arts en Apotheker.nl

Kan ik bij ArtsenApotheker.nl vragen stellen over geneesmiddelen?

Nee, wij zijn een zoekmachine. Voor vragen over geneesmiddelen kunt u terecht bij:
  1. Uw eigen apotheek
  2. De Web-apotheker
    De Web-apotheker is een informatiepunt van de apothekersorganisatie KNMP. U kunt uw vraag via het formulier op de site aan hen stellen. U krijgt dan een persoonlijk antwoord van een apotheker via de e-mail, nadat deze uw vraag heeft uitgezocht.
    Klik op www.apotheek.nl en ga naar de Web-apotheker.
  3. Patiëntenorganisaties
    Gebruikt u medicijnen vanwege een bepaalde aandoening, dan is er vaak een patiëntenorganisatie die u meer informatie kan geven over uw medicijnen. Veel patiëntenorganisaties hebben een telefonische advieslijn. Wilt u weten of er voor uw aandoening een patiëntenorganisatie is? Kijk op www.npcf.nl en ga naar de adressengids.
  4. De Fabrikant
    Op het doosje en/of de bijsluiter staat de naam van de fabrikant. Als er geen telefoonnummer bijstaat kunt u dat ongetwijfeld op internet vinden. De medische dienst van de fabrikant kan vast en zeker antwoord geven.




« Homepage